Eğitim sektörün en önemli çağı olan eğitim döneminde oğuz<ata koleji, denizli ortaokul, denizli özel ortaokul, denizlide özel ortaokul, denizli ortaokullar, denizli özel ortaokullar, denizlide ortaokullar, denizlide özel ortaokullar, denizli ortaokulları, denizli en iyi ortaokul, olarak, bu geçiş dönemin ortasında bulunan eğitim sektöründe, denizli en başarılı ortaokul, denizlide ortaokul, denizlide özel ortaokullar, denizlide en iyi ortaokul, denizlide en iyi özel ortaokul, hedefimizdir, denizlide aranan okul olmayı,denizlide en başarılı ortaokul, denizlide ortaokullar, özel ortaokul,  denizli özel ortaokul fiyat, denizlide tercih edilen özel ortaokul, olmayı kendimize hedef seçtik. 

Hergün 1 saat bire bir etüt programı

Cumartesi 8. sınıflara özel deneme sınavları

50 aşkın genel deneme sınavı

Ayrıca her dersten 20 deneme, toplamda 120 deneme

Konulara ağırlıklı yaprak testleri

Sınav kaygısı ve rehberlik çalışması

Okul - Öğrenci - Veli dayanışmasına özel seminerler.

Öğrenci durum analizi ve çalışma programları

Tüm sınavlara hazırlık aşaması

Okulumuzda ders konularının yanında 3 haftada  bir deneme sınavları yapılmaktadır.

Böylece öğrencilerimizin durum analizleri yapılmakta ve  bir anlamda  sınavlara da sağlam bir alt yapı oluşturmayı hedeflemektedir.

Birebir özel ders programı

Kavramada zorlandıkları konularda  yaprak testleri ve deneme sınavları sonucunda öğrencilerimize birebir özel derslerle sınıf seviyesinde tutmaya çalışıyoruz.

Etkin yabancı dil eğitimi

İnteraktif bağlantılar ve görsel materyal ile öğrencilerimiz güncel konuşmalara dâhil edilmekte ve bu sayede yabancı dili sadece teoride değil uygulamada da yaşayarak öğrenmektedirler.

Ödev ve sosyal etkinlik

Ödevlerimizi mümkün olduğu kadar okulda yaparak, öğrencimizin evde zaman geçirmesini sağlıyoruz. Sadece derse yoğunlaşan bir eğitim değil, sosyal ve spor etkinliklerle üzerlerindeki
negatif enerjiyi atmalarını amaçlıyoruz.

 

 

Maksimum 15 Kişilik Sınıflarda; 
 

1/1