Genel Anlamda Oğuzata Koleji

Gelecek yeni nesilin kavramıyla yola çıkarak, ailesine, vatanına milletine, Atatürk İlke ve İnkilaplarına ve değerlerine bağlı bireyler yetiştirmek. Kendine güven, motivasyon, çaba gösterme, sorumluluk sahibi olma, inisiyatif kullanma, sebat gösterme, başkalarını ve yaptığı işi önemseme, takım çalışması, sağ duyulu olma, ve problem çözme becerilerinin olduğu geniş bir deneyim yelpazesi sunmak.

Maksimum 15 kişilik butik sınıflar

Öğretmenler çocukların ihtiyaçlarının farkına varılabilir. Her bir öğrencinin kendini göstermesi ve öğrenciye fırsat sunarken , performansını yükseltir. Ayrıca kişisel ilgi öğrenci başarısını beraberinde getirir; derslere ilgisini arttırır

Ölçme ve değerlendirme sistemi

Tüm öğrenciler ölçme ve değerlendirme aşamasından geçirilir. Öğrenciyi genel anlamda tanımak ve potansiyel başarıyı ortaya çıkarmak ve yükseltmek amacıyla, öğrencinin eğitim ihtiyaçları tespit edilerek, öğrenciler sınıf seviyesine yükseltilmeye çalışılır.

Deneyimli genç kadro

Eğitim sektöründe öğrenci öncelikle öğretmenini sever ve iyi iletişim kurabilirse taşların bir kısmı yerine oturmuş sayılır.
Bu yüzden kadromuz sektöründe deneyimli, öğrenci psikolejisini anlayabilen, seçilmiş  ve genç  eğitimcilerimizden  oluşmaktadır

Öğrenci takibi ve e-okul sistemi

 Veli-Okul ve öğrenci üçgeninde; sınav sonuçları, devamsızlık, takviye kursları, ödev takibi vb. konularda her an bilgiye ulaşabilir, velilerimiz aynı zamanda öğretmenlerle iletişim kurabilirler.

Diğer özellikler

Temizlik:

Okulumuzun temizlik işleri alanında uzman, belgelere sahip personel tarafından yapılmaktadır.
Yemekhane:

Yemekler uzman aşçı tarafından yerinde ve son derece hijyenik, kalori miktarları ölçülerek, sağlık kontrolü yapılmaktadır.
Güvenlik:

Okulumuzun içi ve dışarısı güvenlik kameralarıyla anlık izlenip, öğrencinin dışarı ile teması yoktur.
Aktiviteler:

Spor faaliyetlerin yanında, kültürel aktivitelerimizde vardır. periyodik veli toplantılarımız ve aktivitelerimiz yapılmaktadır. 
Servis:

Her öğrenci velinin belirlediği alandan alınıp, aynı yere belirlenen zamanda teslim edilir

denizli özel okul, denizli özel okullar, denizlide özel okullar, denizli kolej, denizlide kolejler, denizli en iyi özel okul, denizli en başarılı özel okul, denizli en iyi okul, denizli özel okul, denizli özel okullar, denizlide özel okullar, denizli kolej, denizlide kolejler, denizli en iyi özel okul, denizli en başarılı özel okul, denizli en iyi okul, denizli özel okul, denizli özel okullar, denizlide özel okullar, denizli kolej, denizlide kolejler, denizli en iyi özel okul, denizli en başarılı özel okul, denizli en iyi okul, denizli özel okul, denizli özel okullar, denizlide özel okullar, denizli kolej, denizlide kolejler, denizli en iyi özel okul, denizli en başarılı özel okul, denizli en iyi okul, denizli en iyi okul, denizlide en iyi okul, denizli en başarılı özel okul, denizlide en iyi özel okul, denizli en ekonomik özel okul, denizli özel okul teşvik, denizlide en iyi özel okul,   

1/1