Okul Öncesi Eğitimin Bireyin Yaşamında Önemli Bir Yere Sahip Olup;

 

 

Oğuzata Koleji eğitimde Denizli anaokulu, denizli anasınıfı, denizli özel anaokulu, denizli özel anasınıfı, sektöründe özgüveni yüksek bireyler yetiştirmeyi, denizli anasınıfı, denizli özel anasınıfı, denizlide özel anasınıfı, denizli anaokulu, denizli özel anaokulu, denizli anasınıfı, denizli özel anasınıfı, denizlide özel anasınıfı, denizli anaokulu, denizli özel anaokulu,denizli anasınıfı, denizli özel anasınıfı, denizlide özel anasınıfı, denizli anaokulu, denizli özel anaokulu,denizli anasınıfı, denizli özel anasınıfı, denizlide özel anasınıfı, denizli anaokulu, denizli özel anaokulu, okul öncesinde denizlide özel anasınıfı, denizlide özel anaokulu, denizli en iyi anasınıfı, denizli en iyi anaokulu, denizli en başarılı ana sınıfı olmayı hedef biliyoruz. denizli en iyi özel ana sınıfı, denizli en iyi özel anasınıfı, denizli en başarılı özel anasınıfı olmak gayemizdir.

 

Sosyal, duygusal, psikomotor, bilişsel ve dil gelişimini büyük ölçüde tamamlamaktadır. Hedefimiz; öğrencilerimizin hayal gücünü geliştirmek, yaratıcı düşünce yetisi elde edebilmelerini sağlamak, iletişim kurabilme becerilerini en üst seviyeye taşımak ve okul kavramını benimsemiş, okul sevgisi kazanmış bireyler olarak ilkokula hazırlamaktır.

Eğitsel Aktiviteler ve Oyunlar

Oyun gruplarında çocuklar yeni bilgiler ve becerileri kazanırken, düşünce becerileri gelişir

Etkin İngilizce Eğitimi

Öğrencilerimiz teknoloji ve eğlenceli aktiviteler eşliğinde temel ingilizce eğitimi alırlar.

Eğlendirici Deneylerle Eğitim

Çocuklarımız doğayı ve bilimi farklı konularla, eğlenceli ve eğitici deneylerle öğrenirken,  merak duyguları ve hayal gücü gelişir.

Sosyal Yaşama Hazırlık

Çoklu zeka uygulamaları ve proje tabanlı eğitim ile öğrenciler sosyal yaşama hazırlanırlar.

Yeteneklerin Keşfi

Bireysel farklılıkların ve yeteneklerin keşfedilip, ilgi ve yetenek doğrultusunda bireysel farklılıklar ön plana çıkarılır.

İlkokula Hazır Öğrenciler

Öğrenciler, el-göz koordinasyonları, dikkat süresi kazanımı, duygusal ve sosyal etmenlerin farklılığının öğretimiyle ilkokula hazır hale gelirler.

 

 

1/1